A mieink már az első negyedben “robbantottak”, több jó teljesítmény is akadt és a rutin is csapatunk oldalán állt, a vendégek szemmel láthatóan megilletődötten próbáltak meccsben maradni, és az olló gyorsan tíz pont fölé nőtt. 22-10. Az eredmény talán túlságosan megnyugtatta csapatunkat, a második negyedben feljavult a vendégek játéka, akik szigorítottak védekezésükön és támadásban is pontosabbak voltak.

A szünetben rendeztük sorainkat, Tóth Gergely remekül kosarazott, nem volt ellenfele a palánk alatt. A védekezésünk is feljavult, kihúztuk a BKG játékának méregfogát, és elmaradtak a vendégtriplák. Az utolsó negyedben sem változott a játék képe, jó játékkal végig kézben tartottuk a mérkőzést. 77-58.

A mérkőzés embere Tóth Gergely volt, aki 26 perc alatt, 28 pontot dobott.